facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

elrow Ibiza

Zaczynając swoją historię na Ibizie w klubie Vista Club Privilege w 2012 roku, elrow następnie przeniósł się do Space po dwóch sezonach w Privi. W Playa d'en Bossa, elrow zamienił się w gigantyczną fiestę w ciągu trzech lat. Zwłaszcza w ostatnim roku Space, 2016, elrow regularnie wypełniał imprezę do statusu "wyprzedane". Po odejściu Space, elrow odnalazł swój nowy dom w 2017 roku, z powrotem w San Rafael, ale po drugiej stronie drogi, a teraz powraca na drugi sezon w Amnesii w 2018 roku.

W każdą sobotę od 26 maja do 6 października 2018 roku klubowicze mają dla nich niesamowite wrażenia, w których spektakl, muzyka, kolor i szczęście łączą się, tworząc atmosferę elektryczną, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Poprzednie tematy obejmowały Bollywood, Day of the Dead i Retro '80, a niektóre z nich powróciły poprzedniego lata, trzy nowe tematy zostały dodane do miksu w 2017 roku. Miałeś psychodeliczny Summer Of Love, tajemniczy podwodny świat El triángulo de las rowmudas (Trójkąt Bermudzki), a do zamknięcia, Enchanted Forest.

Otwierająca impreza w 2018 roku widzi zupełnie nowy motyw: Chinese RowYear. Spodziewaj się wędrowania po chaotycznym chińskim bazarze, ze świętymi smokami i bogami zarówno dobrymi, jak i złymi, które szaleją pod czerwonymi latarniami, aby świętować elow stylu: ogromna euforyczna przygoda z ekscytującymi postaciami i ścieżka dźwiękowa z najlepszych w domu, techno i wszystkiego pomiędzy .