facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

obrazek

Elrow Ibiza

Elrow szczyci się świętowaniem dzikim i zuchwałym, z fiestami pasującymi do każdego parkietu, z miksem najlepszej muzyki elektronicznej.  Jest jaskrawo tematyczne z kreatywnymi i fantastycznie wykonanymi pokazami, które włączają wyolbrzymiony teatr uliczny, dziwaczne rekwizyty, zwariowane kostiumy, confetti i oczywiście bajeczny makijaż. Mężczyzna wiszący z sufitu na linie od bungee, podczas gdy performerzy chodzą na szczudłach przez tłum przybyłych na imprezę - ta niecodzienna scena jest typową dla Elrow. 

Podekscytowany byciem częścią Space'a podczas jego ostatniego roku, Elrow wraca na swoją pozycję w każdą sobotę, od 4 czerwca do 24 września. Oczekuj odurzającego doświadczenia, gdzie spektakl, muzyka, kolor i szczęście są zjednoczone, aby stworzyć elektryczną atmosferę, której raczej nie znajdziesz nigdzie indziej. Zeszłe tematy włączają: Bollywood, Dzień Śmierci, chiński Nowy Rok i retro 80s.

Muzyka Elrow to zwykle tech house. Tym razem będzie 65 artystów prezentujących tę muzykę. Mi.in:Steve LawlerArt Department,Hot Since 82Ilario AlicanteJoseph CapriatiKölschSeth TroxlerSidney Charles,DuskyPatrick Topping and Matador (live), Marc MayaDe La SwingToni VargaGeorge Privatti i Mario Briani. 

Jest również potwierdzone, że elrowcity przejmie tego roku taras Space'a. Na kilka specjalnych nocnych sesji przestrzeń będzie przetransformowana tak, aby reprezentować miasto urodzenia wybranych DJów. Wpisani na to są: Andrea OlivaEats EverythingGroove ArmadaPaco Osuna,Richy AhmedSasha i Joris Voorn.

 Bilety za ceremonię otwarcia są już na sprzedaż.