facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

obrazek

F*** Me I'm Famous

Najprawdopodobniej wszystkicjhzącym sezonie z jedną z najpopularniejszych na Ibizie nocy F*** Me I'm Famous prowadzonych przez David Guettę, osobę której przedstawiać nie ma konieczności.

Francuska supergwiazda muzyki klubowej wraca aby ponownie zatriumfować w zbliżającym się sezonie, który z pewnością sprosta wymaganiom wielu fanów imprez na Ibizie. Zdementowane zostały tym samym wszelkie pogłoski na temat tego ażeby ostatnie zmiany w Pachy dotyczyły także jej najsilniejszego filaru. Oprócz Davida Guetta do Pachy zawitają JP CandelaGlowinthedarkLost FrequenciesThe AvenerFeder,Michael CalfanSam Feldt, BakermatCedric Gervais i Robin Schulz. Wielkie otwarcie już 2 czerwca i tego dnia wystąpią oczywiście David Guetta, a także Glowinthedark i JP Candela. Kolejne imprezy w każdy czwartek aż do Closing Party 36października.

 

Kiedy w 1996 roku pojawili się na Ibizie David Guetta, a wraz z nim Cathy, nikt nie przeczuwał, że zrobi on tyle pozytywnego zamieszania na wyspie. Pierwszym sukcesem była Ohlala! w klubie Amnesia. Poprzez takie osobistości jak Daft Punk, Motorbass, Laurent Garnier i Cassius poszerzali francuskie muzyczne wpływy. Przytłoczeni ogromnym sukcesem Cathy i David pojawił się z nowym prowokującym i sexy pomysłem - "F *** Me I’m Famous"! W ten sposób znaleźli się w klubie Pacha.

F*** I’m Famous to najbardziej stylowi fani, klubowa elita i VIPs. To także gwiazdy świata muzycznego i filmowego, świata wiodących projektantów mody takich jak Jean Paul Gaulthier, Dolce & Gabbana or DSquared, świata najbogatszych modeli i modelek. A takie gwiazdy klubowej jak Bob Sinclar czy Martin Solveig czynią imprezę dziełem sztuki.