facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

obrazek

Fiesta del Aqua (Wodne Party)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Water Party jest jedną z najbardziej legendarnych imprez na wyspie, obchodzoną w Es Paradis od 1976 roku. Jej ogromna popularność sprawiła, że stała się nieodłącznym symbolem Ibizy i jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu corocznych imprez.

Wodne Party jest esencją tego czym jest Ibiza – radości i wolności w zabawie. To noc obfitująca w niezapomniane przeżycia.

Jednak żeby uwierzyć, trzeba to zobaczyć na własne oczy… Wyobraź sobie upalną noc na Ibizie, parkiet pełen pięknych kobiet i mężczyzn, tańczących przy dźwiękach vocal house. Muzyka przyspiesza, atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, dla wszystkich jest to najlepsza noc w życiu, aż tu nagle gigantyczna fontanna, niczym gejzer, zaczyna tryskać  wodą we wszystkich kierunkach. Powietrze wypełnia się parą, a parkiet nabiera wody i zmienia się w gigantyczny basen, w którym możesz tańczyć, pluskać i cieszyć się nim wraz z przyjaciółmi aż do białego rana.

Jednak Wodne Party to nie tylko niewiarygodna ilość wody. Noc dostarczy Ci wizualnej rozrywki już od samego progu. To najbardziej fascynujące show, inspirowane wodą i zaprezentowane przez nasze ponętne tancerki oraz podniebnych artystów w różnych sceneriach sprawi, że będziesz podziwiał ten spektakl z ustami otwartymi z wrażenia.

Impreza będzie się odbywać w każdy wtorek i piatek  począwszy od 19 maja aż do 25 września.

We wtorki zmokniemy przy dźwiękach muzyki lat 80 i 90 są to specjalne edycje tej imprezy, piątki to noce regularnych imprez Fiesta del Aqua (z obecnymi hitami).  

                Bez wątpienia Ibiza nie byłaby taka sama bez Wodnego Party!