facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

obrazek

Hot Since 82 - A Labyrinth Story

Labyrinth przejmuje piątki w Pacha z urzekającym melanżem techno i house. Powracająca w swoim drugim sezonie w 2018 roku, impreza rozpoczyna się w piątek 25 maja. Labirynt będzie nadal dostarczał monumentalne elektroniczne dźwięki aż do jego zamknięcia w dniu 12 października.

Po wielkim sukcesie w Pacha w 2016 roku, Hot Since 82 kontynuował swoją wspinaczkę w górę z Labiryntem. Przekształcając zarówno foniczny, jak i wizualny świat, Labirynt tworzy magiczny labirynt dźwięku w świecie wyobraźni.

W piątki Cherry World tworzy wymiar krainy czarów, w której przeszłość i teraźniejszość stają się jednością. Wszystko jest możliwe, ponieważ wyjątkowe doznania zmysłowe ożywiają się w fantastycznym stylu. Obchodząc wszystkie odcienie starego, nowego i balearskiego stylu muzycznego, ta noc wita wiele różnych odcieni Ibizy.

Oczywiście poza Hot Since 82, który będzie cotygodniowym rezydentem, będzie tam trzech rezydentów: czarodziej house'u Matthias Meyer i La Fleur powracający na swój drugi rok i wciągająca HAAi dołączająca. Alex Kennon i Angel Linde również powracają.

Co do gości DJ-ów, Hot Since 82 po raz kolejny sprowadza fantastycznych DJ-ów i producentów do Labyrinth w 2018 roku. Adam Beyer b2b Ida Engberg, Maya Jane Coles, Nick Curly, Dubfire, Guti i Martin Buttrich, DJ Harvey, Heidi, Miss Kittin, Erick Morillo, David Morales, Pete Tong, Sasha, jedzą wszystko, Carl Craig, Steve Lawler, Skream, Themba i Tiga i inni.

Razem będą prowadzić imprezowiczów wokół ogromnego labiryntu brzmień house i techno.