facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

One Night Stand

Game Over prezentuje ONE NIGHT STAND po raz pierwszy na Ibizie tego lata 2018. Po 15 niesamowitych latach w późnym Space, ekipa powraca z tą zupełnie nową serią imprez. Ta koncepcja jest prosta, ale genialna: jedyny w swoim rodzaju Carl Cox w niektórych z najbardziej znanych klubów Ibizy. O tak, o tak!

Po rozpoczęciu amnezji w specjalnej edycji Pyramid w poniedziałek 2 lipca, trasa powraca do pierwszego super-klubu na wyspie.

Pacha przyjmie niekwestionowanego króla techno we wtorek, 10 lipca, na całonocny set. Rozgrzewka odbędzie się w rękach Elio Riso, natomiast w pokoju 2 pojawi się Game Over Showcase z Davem Mantrą, 2Vilami i wieloma innymi.

Następnie w piątek 10 sierpnia ruszą do DC10, gdzie Carl Cox będzie w towarzystwie Burnskiego, East End Dubs, Enzo Siragusa, Ingi Visions, iO (Mulen), Rossko, Spokenn, tINI, Miller i więcej za deckami.

Aby przygotować się do sezonu, Pacha zorganizował imprezę rozgrzewkową w niedzielę 20 maja z Cassy, Archie Hamilton, Ferro i Davem Mantrą na pokładzie.

W ubiegłym roku ekipa Game Over postanowiła odtworzyć scenę rave od samego początku. Uderzają w to od razu na miejscu. W tym roku Game Over objeżdża Ibizę, aby uchwycić magię, którą każdy z super-klubów ma do zaoferowania, jednocześnie utrzymując rozebrane plecy, bez falistego podejścia do imprezowych przeżyć. Liczy się muzyka i atmosfera.

Podczas gdy reszta line-up pozostaje w tajemnicy, wiemy, że to połączenie starych i nowych, aby stworzyć coś zupełnie nowego. Jak powiedział Eoin Smyth, promotor Game Over: "Muzyka jest najlepsza od lat, pojawia się zupełnie nowa fala bohaterów, którzy śpiewają po melodii, a niektórzy absolutnie niedorzeczni selektorzy wkraczają w światło reflektorów".