facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

obrazek

Sundays At Space

Zapomnij o robieniu czegokolwiek innego w niedzielę

 

W 2016, Sundays in Space będzie wcieleniem imprezy We love... We love... gościła w Space ponad dekadę. Stała się sławna na całej planecie i była jedną z najbardziej popularnych imprez, kwintesencją Ibizy, którą znamy i kochamy.

Przekraczając granice z 22-godzinną maratonową sesją, We love... była niedyskutowanym mistrzem w dostarczaniu najlepszej jakości muzyki elektronicznej. Było coś niesamowitego w tym wydarzeniu, że budziło w każdym to, co najlepsze - czy byłeś z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch, czy z Marsa - i na ostatni rok Space'a zrobi dokładnie tak samo, jeśli tylko wrócimy na Sunset Terrace, żeby pomachać na przywitanie świeżym klubowiczom, którzy przybywają na wyspę. 

Sundays at Space rozpocznie się 5 czerwca i będzie trwało do 25 września. Misją tej imprezy będzie zjednoczyć pięknych, szczęśliwych ludzi na godziny zabawy razem, w niesamowitym klubie, w okularach przeciwsłonecznych, czerpiących radość z setów DJów i performanców na żywo w wykonaniu najsławniejszych imion techno, house, electro i każdego rodzaju muzyki, który jest pomiędzy nimi. Tymi imionami są: 2manydjs,Anja SchneiderClaptoneDanny TenagliaDerrick Carter, HeidiGreen VelvetGuti (live)John DigweedKölsch, Yousef, James Zabiela, DJ Sneak,Matador, Tom Novy, Alan Fitzpatrick, Fritz Kalkbrenner, Huxley, Maribou State, UNER oraz lokalni bohaterowie Melonbomb crew, Sean Hughes Little Prince.

W międzyczasie na Terazza królować będzie Do Not Sleep, który w swoim debiutanckim sezonie rok temu, skradł show Vista Club w Privilage.

Chyba więcej już nie trzeba namawiać. Do zobaczenie w niedzielę!