facebook tweeter pinterest youtube
  • Foto
  • Filmy
  • Kalendarz Imprez
obrazek

Ibiza Rocks

HISTORIA I CHARAKTERYSTYKA

Przed otwarciem Hotel Ibiza Rock*** w 2008, to Bar M w zatoce San Antonio był miejscem gdzie odbywały się koncerty sygnowane przez Ibizę Rock. Sukces tych minifestiwali spowodował, że zdecydowano się na nowy projekt - Ibiza Rock Bar na Playa d'en Bossa, uzupełniając tym samym różnorodny wachlarz klubów muzycznych w tym miejscu. W minionym sezonie zainaugurowano imprezy w środy, będące intro do tego, co dalej może dziać się tej nocy przede wszystkim w Es Paradís.

Ostatnie sezony w Ibiza Rock należały zarówno do gwiazd wschodzących, jak i tych z silną już pozycją, a wsród nich pojawili się Kasabian, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys, Keane i Dizzee Rascal. Wiele osób wicąż pamięta rok 2010 i piąte urodziny Ibiza Rock, które uświetnił występ ekipy The Prodigy.

Zbliżający się sezon będzie należał do takich muzycznych osobistości jak: Jake Bugg, FoalsDizzee RascalExample, The VaccinesEllie GouldingRizzle KicksJagwar MaPalma Violets. Ostatnio zakomunikowano, iż tego lata za konsoletą staną także BastilleChase & Statuss, Tinie TempahThe Other Tribe, a także Franz Ferdinand. Ten ostatni jako nowicjusz na wyspie, z pewnością wykaże się dużym zaangażowaniem, aby zabłysnąć przed klubową publicznością, jako że planuje wydanie na jesieni swojej czwartej płyty. 

Na Majorce działa Mallorca Rocks Hotel.

Imprezy:

elrow Pool Party | Sambodromo Do Brasil

Craig David's TS5

Craig David's TS5 Pool Party

Cuckoo Land Pool Party

Do not sleep present Cuckoo Land

Ibiza Rocks Opening Party

MK & Friends Area 10 Pool Party

Rudimental & Friends Pool Party

Stormzy presents #MERKY Festival

W.A.R We are Rockstars

We Are Rockstars Pool Party