facebook tweeter pinterest youtube
  • Foto
  • Filmy
  • Kalendarz Imprez
obrazek

Ushuaïa

HISTORIA I CHARAKTERYSTYKA

Czy wyobrażasz sobie spędzać wakacje przy dźwiękach najlepszej na świecie klubowej muzyki, na tarasie twojego własnego pokoju, a na dodatek na najseksowniejszej wyspie świata? To właśnie Ushuaïa Ibiza Beach Hotel zapewni najbardziej glomour „daytime” imprezy w ekskluzywnym, nowoczesnym otoczeniu, z wszystkimi możliwymi usługami i serwisem VIP. Wszystko to w hotelu położonym tuż u brzegu morza. 

Ushuaïa Ibiza Beach Hotel to jedna z najjaśniej święcących gwiazd na Playa d'en Bossa. Istnieje od 2009 roku, przejawia nową formę łączącą hotel i dyskotekę. Chociaż jest to całkiem nowa dyskoteka połączona z hotele, to jednak jest dziś zakwaterowaniem o światowej popularności przede wszystkim wśród tych, którzy poszukują nowoczesnego awangardowego stylu. Swoją ofertą obejmuje nie tylko wysokiej jakości zakwaterowanie i restaurację dla wymagających, ale także szeroki wachlarz wakacyjnych atrakcji dla wszystkich żądnych aktywnego i ekscytującego spędzania czasu. W ofercie odnajdziemy m.in.: ogród Magic & Chill, Hall Bar, namioty dla VIP-ów i U-club. Najważniejsze wydarzenia odbywają się wokół basenu. 

Jest idealnie położony, na samej plaży, kilka kroków od makrodyskoteki Space, 10 minut samochodem od Pacha i DC-10, a także niedaleko od historycznej budowli Dalt Vila. Klub Ushuaïa obejmuje trzy strefy. Główna część to właśnie ta skupiona wokół basenu. Kolejne części to The Ushuaïa Club i The Ushuaïa Tower.

The Ushuaïa Club to miejsce gdzie imprezy zaczynają się wczesnym popołudniem. Już wtedy zaczyna brzmieć muzyka najlepszej jakości, a towarzyszą jej multimedialne pokazy światła. Trudno wyczerpań listę światowej sławy DJs, którzy tak występują: DJ Luciano, DJ de Cadenza, Dennis Ferrer & TMB, RecordsReboot, Michel Cleis, Robert Dietz, Ernesto Ferreyra etc... Club to właśnie serce imprezy, gdzie cała przestrzeń przekształca się w ogromny dancefloor. Ta część zabudowy całego kompleksu jest najbardziej bliska charakterowi Ibizy i tworzą ja trzypiętrowe białe budynki otaczające basen typu laguna, z dużymi tarasami wyposażonymi w ogromne łóżka, marzenie osób, które między jedną imprezą a drugą pragną delektować się śródziemnomorskim słońcem, bez konieczności poszukiwania miejsca na plaży.

The Ushuaïa Tower mimo swojej prostej i minimalistycznej konstrukcji w żadnym stopniu nie jest zwykłym hotelem. Jest przestronnym i idealnym miejscem do złapanie głębokiego oddechu od wielkomiejskiego życia, rozkoszując się widokiem na Playa d´en Bossa, w otoczeniu nastrojowego oświetlenia, luksusie aromaterapeutycznych kąpieli i MAXI barku etc.

Przed nami szalony sezon w Ushuaïa! 

Kontakt:

Playa d'bossa 10, 07817 Sant Jordi de Ses Salines, tel +34971396710, www.ushuaiabeachhotel.com, reservas.ibiza@ushuaiabeachhotel.com

Imprezy:

Ants

Armin Van Buuren

Avicii

Axwell Ingrosso

BIG by David Guetta

Blue

David Guetta / Big

Disturbing Ibiza

DYSTOPIA

Hardwell

Kygo

Limited Edition

Martin Garrix

MTV presents The Chainsmokers

Multiply

Nervo Nation

Revealed

Steve Aoki / Neon Future

Tinie Tempah Disturbing Ibiza

Tomorrowland presents Dimitri Vegas & Like Mike | Garden Of Madness

Ushuaia Opening Party