facebook tweeter pinterest youtube

Playa d’en Bossa

 

Playa d’en Bossa (Plaża d’en Bossa) znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem z lotniska lub Ibizy miasta. Zamieszkać tu można w hotelu, lub wynająć willę maksymalnie dla 14 osób. To jedna z najbardziej popularnych stref turystycznych na Ibizie i miejsce z największą chyba ilością klubów. To tu znajduje się słynny Space czy plażowe kluby, jak: Bora Bora, Sands, la Plage czy Scirocco. Mnóstwo tu barów koktajlowych, pubów angielskich i irlandzkich W Playa d’en Bossa jest wiele sklepów z ubraniami i pamiątkami. Warto odwiedzić centrum handlowe La Sirena, a nim przede wszystkim sklepy sportowe.

Z każdego hotelu jest blisko do plaży, która jest najdłuższa ze wszystkich na wyspie. Można tutaj uprawiać sporty wodne, są też atrakcje dla dzieci (na przykład różne parki zabaw). Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy nocnego życia będą jak w raju, zaś piękna plaża zapewni wszystkim atrakcje w ciągu dnia.

W Playa d’en Bossa jest taniej niż w Ibizie mieście. Nie jest to miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Doskonale zaś odnajdą się tutaj ci, którzy szukają zabawy w tłumie ludzi i chcą poznać w czasie wakacji wiele nowych osób.

Kluby w okolicy

Cova Santa

Destino

Hard Rock Hotel

Hi Ibiza

Sankeys

Ushuaïa