facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

Przewodnik po barach i pubach

 CAFÉ MAMBO (w San Antonio)

Bar zaliczany do tych, które położone są na plaży i można z nich obserwować zachód słońca. Występują tu słynni DJ’e: Pete Tong, Roger Sanchez, Paul Oakenfold, Frankie Knuckles. W 2007 roku Café Mambo po raz drugi otrzymał miano najlepszego baru na Ibizie na DJ Award. Lokal współpracuje w organizowaniu imprez z Radio 1 i Galaxy FM Radio.

 BORA BORA (w Playa d’en Bossa)

Znany bar plażowy. Mieści się obok klubu Space i apartamentów Jet (Apartamentos Jet). Wejście jest darmowe. To szczególne miejsce, którego klimat tworzy mieszanka ludzi różnych kultur i ras. Na tarasie wszyscy tańczą w strojach kąpielowych na stołach i krzesełkach. Gdy na pobliskim lotnisku ląduje samolot bawiący się machają pilotom i krzyczą do nich. Bar jest czynny od 4.30 rano do północy.

 

 CAFÉ DEL MAR (w San Antonio)

To popularny wśród turystów bar, z którego podziwiać można zachody słońca. Założony został w 1980 roku przez Ramóna Guiral, Carlosa Andrea i José Lesa. Projektantem był kataloński architekt Lluis Güell. W 2004 roku Café del Mar otworzył lokale w Altea i Lanzarote.

Od 1994 roku wydawane są albumy Café del Mar z utworami, które wybiera DJ z tego baru i które mają wiązać się z nastrojem, jaki wywołuje zachód słońca. Jest to muzyka chill out, ambient i lounge. Na pierwsze sześć wydań albumów utwory wybierał José Padilla. Na następne pięć – Bruno from Ibiza. W 2005 roku wydano specjalny album na 25-lecie Café del Mar. Zorganizowano też wtedy wielki festiwal, na którym wystąpili między innymi: D.A.B., Paco Fernández, La Caina i Tom Oliver.

 

 
NASZE TYPY