facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

Przewodnik po Ibizie

    Kiedy już odetchniesz z ulgą po wybraniu terminu wyprawy na Ibizę, zarezerwowaniu noclegu oraz biletu lotniczego albo też natrafisz na okazyjną promocję last minute, warto spokojnie zaplanować tę niezwykłą przygodę i zapoznać się bliżej z atrakcjami, jakie swoim gościom zapewnia to niecodzienne miejsce. Jeśli jesteś właśnie na tym etapie organizowania swojej wyprawy to Przewodnik po Ibizie, jest miejscem w którym właśnie powinieneś się znaleźć.

 

O wyspie to idealne miejsce dla ciekawych informacji historycznych i geograficznych dotyczących wyspy. Nie jest to wbrew pozorom zbiór podręcznikowych informacji. Potraktuj tę część portalu Ibiza For You jako inspirację do wyprawy w zgodzie z naturą, dyktowaną ukształtowaniem terenu i warunkami klimatycznymi, a także do odkrywania historycznych tajemnic wyspy

 

Miasta to bezustannie wzbogacana skarbnica informacji na temat atrakcji oferowanych przez największe miasta wyspy

 

Plaże staramy się uczynić miejscem gdzie odnajdziesz to co wyróżnia poszczególne części wybrzeża Ibizy, tak abyś mógł się znaleźć tam, gdzie odnajdziesz wszystko to co dla ciebie najważniejsze podczas nadmorskich wakacji

 

Restauracje to z kolei raj dla smakoszy i koneserów nowych smaków, a także osób, które nie chcą spędzać godzin wybierając odpowiednią restaurację i wolą poprzestać na ulubionych i sprawdzonych daniach. Dlatego znajdziesz tutaj informacje nie tylko na temat kuchni śródziemnomorskiej, ale także francuskiej, włoskiej, azjatyckiej itd.

 

Co robić to dowód na to, że na Ibizie nie można się nudzić, poczynając chociażby od tradycyjnego zwiedzania, poprzez pełne tajemnic mercadillos, malownicze trasy rowerowe i rejsy statkiem, a kończąc na nurkowaniu i sportach wodnych. I to wciąż nie wszystko!!!

 

Ciekawostki to starannie wyselekcjonowane informacje, które są nie tylko interesujące, co i przydatne dla każdego zwiedzającego Ibizę.

 

Pogoda to bezcenna informacja dla każdego dobrze przygotowanego podróżnika

 

 

Ibiza kulturalna to wciąż budowana i poszerzana skarbnica wiedzy na temat wydarzeń kulturalnych na Ibizie, które odbywają się tam przez cały rok i są bezcenną namiastką niezwykle ciekawej kultury hiszpańskiej.

 

Ważne telefony to nie tylko informacja, która może okazać się zbawienna w niespodziewanym momencie, ale także czasem informacja, która może ułatwić ci zaplanowanie podróży i bezproblemowe znalezienie tego, co cię interesuje najbardziej

 

Formentera to niezwykle częsty cel turystyczny, który słynie przede wszystkim z długich piaszczystych plaż. Jest to miejsce zarówno wybierane jak podstawowy cel podróży, jak i jeden z jej punktów ze względu na bliską odległość od Ibizy.