facebook tweeter pinterest youtube

Newsletter

Zapisz się na nasz newsleter i bądź na czasie z imprezami na gorącej wyspie!

wakacje ibiza

Ibiza to raj dla ludzi młodych duchem i ciałem. Wszystkich wczasowiczów zachęca swoją otwartością i tolerancją, niczym magnes przyciąga koneserów i indywidualistów. Rozkochuje w sobie dzięki malowniczym plażom, stromym wybrzeżom, zatokom z turkusową wodą, co kontrastuje z rolniczą częścią wyspy i zielonymi lasami piniowymi. Jej podwójne oblicze ma także inny charakter. Ibiza to z jednej strony najlepsze dyskoteki, słynni DJ-e, muzyka i szaleństwo w międzynarodowym towarzystwie, z drugiej zaś jest miejscem idealnym do spokojnego i cichego wypoczynku.

Wszystkim tym, którzy zdecydowali się taką przygodę życia, jaką są Wakacje na Ibizie, chcemy ułatwić ich zorganizowanie.

 

 

Swoją podróż zacznijcie od zaplanowania transportu. Ułatwi wam to zakładka Loty i Promy zawierająca szczegółowy i kompletny opis 2 opcji dojazdu na Ibizę, tj. drogą powietrzną i morską. Zawiera ona również wyszukiwarkę połączeń lotniczych na Ibizę. Odnajdziecie tam także listę linii lotniczych docierających do Hiszpanii, a stamtąd na Ibizę, jak i nazwy hiszpańskich miast, z których wylatują loty na wyspę. Ponadto szczegółowo opisaliśmy możliwość dotarcia na wyspę drogą marską, korzystając z usług z jednej z dwóch obsługujących te rejsy kompanii.

Zakładka Komunikacja zawiera informacje nt. transferu z lotniska oraz ogólnie przemieszczania się po wyspie. Odwiedzenie tej zakładki jest niezbędne jeżeli waszym celem jest zupełne wykorzystanie waszego wakacyjnego czasu na Ibizie.

Ważne informacje zawierają bezcenne wskazówki, które przede wszystkim zapewnią wam bezpieczny pobyt na Ibizie, kwestie ubezpieczenia, opieki medycznej, prawa obwiązującego na wyspie w tym zasady ruchu drogowego, a także informacje kontaktowe do takich instytucji, jak konsulat.